- << vorige 50
- 251 – 257 van 257
- volgende 50 >>
Weigela florida 'Wings of Fire' ()
felkleurig blad, makkelijk in onderhoud
InfoBron: www.plantarium.nl en www.plantipp.eu
Weigela florida ˜Wings of Fire is zeer snel groeiend en onderhoudsvriendelijk. De bladkleur brandt in je ogen. Opgaande verspreidende groei. Ideaal voor de aanleg.
Als zaailing gewonnen door Henny Kolster, Boskoop. In 2004 benaamd. In 2012 in de handel gebracht door Aalst & van Waaij, Hazerswoude-dorp. Kwekersrechtelijk beschermd. Gepresenteerd door Plantipp BV uit IJsselstein.
| maat | prijs | L | P / W | |
|---|---|---|---|---|
| 40/50 cm, potgekweekt, 4 liter pot | € 9.75 | P | ||
| 30/40 cm hoog, struikvorm, potgekweekt | € 8.50 | P |

Wollemia nobilis (The Wollemi Pine, Juraden)
Levend fossiel, oorspronkelijk gevonden in zuid-oost Australië
InfoStandplaats: halfschaduw
Grondsoort: goed gedraineerd, houdt niet van natte voeten
Hoogte: 2/3 m (Naar verwachting in Nederland)
Wintergroen: ja
Winterhard: ja
Opm: De Wollemia werd in 1994 gevonden in Zuidoost Australië. Deze ontdekking stond gelijk aan de ontdekking van een kleine Dinosaurus die levend wordt gevonden terwijl altijd werd gedacht dat hij uitgestorven was. Een heel bijzondere vondst dus.
Met de aankoop van deze Wollemia steunt u indirect het fonds dat zich sterk maakt voor het behoud van de oorspronkelijke populatie van deze bijzondere plant.
Meer informatie op: https://nl.wikipedia.org/wiki/Wollemia
| maat | prijs | L | P / W | |
|---|---|---|---|---|
| 30/40cm hoog, jonge boom, in pot gekweekt | € 87.50 | P | ||
| 50/70 cm hoog, vertakte plant, in pot gekweekt | € 257.50 | P |

- << vorige 50
- 251 – 257 van 257
- volgende 50 >>


