Inloggen

Gegevens
Bevestigen

 Winkelmandje

Uw mandje is leeg

trustpilot reviews

trustpilot reviews

Alle genoemde prijzen zijn incl. BTW.

Zoek op plantnaam

Aster ericoides 'Lovely' (Herfstaster)

talloze kleine bloemen op sierlijk vertakte stengels

Info

Standplaats: zon/halfschaduw Bloemkleur: lilaroze Bloemhoogte: 120 cm Bloeitijd: augustus - oktober Bladkleur: groen Bladhoogte: 40 cm Aantal per m ²: 5-8 stuks Toepassing: Rotstuinplant/Open ruimte Herkomst soort: Midden-europa, Alpenweiden Winterhardheid: tot -37 °C (Zone 3) Opmerking: Van de Griekse plantennaam aphodelos. Sierwaarde: De bloemen. Hebben graag een zware doorlatende grond. Klei met flink wat steenslag (grof) voldoet prima. Ook voor droge zonnige plaatsen. Bron: Ploeger de Bilt

maat prijs L P / W
2 liter pot vierkant, bossige plant, potgekweekt € 5.75
P

Er is nog 1 exemplaar op voorraad. Daarna is deze maat voorlopig uitverkocht.
verklaring

Aster ericoides 'Pink Cloud' (Heideaster)

Snijbloem, zeer winterhard Geschikt voor iedere grondsoort.

Info

Bloem-bladkleur: Roze Potmaat C2/+: Potmaat: C1 Hoogte: 90 cm Bloeitijd: sept-okt Standplaats: zon-halfschaduw Min. temperatuur: -35 C Bron: www.starquality.nl

maat prijs L P / W
2 liter pot vierkant € 5.75
P

Er zijn 2 stuks op voorraad. Meer bestellen kan ook.
9 cm pot, jonge plant, potgekweekt € 2.50
P
Niet op voorraad, voorlopig helaas uitverkocht.
verklaring

Aster ericoides 'Pink Spray' (Roze Aster)

Info

maat prijs L P / W
9 cm pot, jonge plant, potgekweekt € 3.50
P

Aster ericoides 'Schneetanne' (Herfstaster)

Borderplant, zeer winterhard Voedselrijke grond. Rijkbloeiend.

Info

Bloem-bladkleur: Wit Potmaat C2/+: V2 Potmaat: Hoogte: 80 cm Bloeitijd: aug-okt Standplaats: zon-halfschaduw Min. temperatuur: -30 C Bron: www.starquality.nl

maat prijs L P / W
2 liter pot vierkant € 5.75
P

Niet op voorraad, bestellen duurt ongeveer een week.

Aster ericoides 'Snowflurry' (Aster)

Aster met kleine, schattige, witte bloemen. Ook geschikt als rotplant.

Info

Standplaats: zon Grondsoort: normale bodem Bloemkleur: wit Bloeiperiode: september, oktober Bladkleur: groen Planthoogte: 10-20 cm Wintergroen/Bladhoudend: nee Aantal per m²: 5-7 Winterhardheid: Goed (Nederland: USDA: 7a/7b, RHS: H6)

maat prijs L P / W
9 cm pot, jonge plant, in pot gekweekt € 2.25
P

Aster frikartii 'Jungfrau' (Herfstaster)

prachtig blauwe herfstaster

Info

Standplaats: zon/halfschaduw Bloemkleur: blauw Bloemhoogte: 60 cm Bloeitijd: augustus - oktober Bladkleur: groen Bladhoogte: 20 cm Aantal per m ²: 7-9 stuks Toepassing: Rotstuinplant/Open ruimte Herkomst soort: Midden-europa, Alpenweiden Winterhardheid: tot -26 °C (Zone 5b) Opmerking: Van de Griekse plantennaam aphodelos. Sierwaarde: De bloemen. Hebben graag een zware doorlatende grond. Klei met flink wat steenslag (grof) voldoet prima. Ook voor droge zonnige plaatsen. Bron: Ploeger de Bilt

maat prijs L P / W
9 cm pot € 2.90
P

Aster frikartii 'Mönch' (Herfstaster)

Prachtig blauwe herfstaster

Info

Standplaats: zon/halfschaduw Bloemkleur: lavendelblauw Bloemhoogte: 60 cm Bloeitijd: augustus - oktober Bladkleur: groen Bladhoogte: 20 cm Aantal per m ²: 7-9 stuks Toepassing: Rotstuinplant/Open ruimte Herkomst soort: Midden-europa, Alpenweiden Winterhardheid: tot -26 °C (Zone 5b) Opmerking: Van de Griekse plantennaam aphodelos. Sierwaarde: De bloemen. Hebben graag een zware doorlatende grond. Klei met flink wat steenslag (grof) voldoet prima. Ook voor droge zonnige plaatsen. Bron: Ploeger de Bilt

maat prijs L P / W
9 cm pot € 2.95
P

Aster frikartii 'Wunder von Stäfa' (Herfstaster)

Bleek- lavendelblauwe bloemen, goede borderplant

Info

Standplaats: zon/halfschaduw Bloemkleur: lavendelblauw Bloemhoogte: 70 cm Bloeitijd: augustus - oktober Bladkleur: groen Bladhoogte: 20 cm Aantal per m ²: 7-9 stuks Toepassing: Rotstuinplant/Open ruimte Herkomst soort: Midden-europa, Alpenweiden Winterhardheid: tot -26 °C (Zone 5b) Opmerking: Van de Griekse plantennaam aphodelos. Sierwaarde: De bloemen. Hebben graag een zware doorlatende grond. Klei met flink wat steenslag (grof) voldoet prima. Ook voor droge zonnige plaatsen. Bron: Ploeger de Bilt

maat prijs L P / W
9 cm pot € 2.95
P

Aster laevis 'Calliope' (Gladde Aster)

Lichtblauwe Aster

Info

Standplaats: zon, halfschaduw Grondsoort: droge bodem, normale bodem Bloemkleur: lichtblauw Bloeiperiode: september, oktober Bladkleur: groen Planthoogte: 120-150 cm Aantal per m²: 3-5 Winterhardheid: Goed (Nederland: USDA: 7a/7b, RHS: H6)

maat prijs L P / W
9 cm pot, jonge plant, in pot gekweekt € 2.95
P

Aster lateriflorus 'Horizontalis' (Aster)

Bossige, bijzonder rijkbloeiende aster

Info

Standplaats: zon/halfschaduw Bloemkleur: wit-lila Bloemhoogte: 80 cm Bloeitijd: augustus - oktober Bladkleur: groen Bladhoogte: 30 cm Aantal per m ²: 2-6 stuks Toepassing: Rotstuinplant/Open ruimte Herkomst soort: Midden-europa, Alpenweiden Winterhardheid: tot -31 °C (Zone 4) Opmerking: Van de Griekse plantennaam aphodelos. Sierwaarde: De bloemen. Hebben graag een zware doorlatende grond. Klei met flink wat steenslag (grof) voldoet prima. Ook voor droge zonnige plaatsen. Bron: Ploeger de Bilt

maat prijs L P / W
9 cm pot € 2.50
P

Er zijn 3 stuks op voorraad. Meer bestellen kan ook.
13 cm pot € 3.15
P
verklaring